...SME TU PRE VÁS...
Máte exekúcie? Zráža Vám exekútor časť príjmu?
Splácate, no istina neklesá? 
Neváhajte,  kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.
       Sme tu pre Vás.
...spolu to zvládneme...
Slider

Milí návštevníci našich stránok, dovoľte mi napísať niečo o nás a v krátkosti predstaviť náš tím.Ahoj. Moje meno je Pavol Juhás [e-mail], vykonávam funkciu konateľa spoločnosti KAOL Pro s.r.o. Je mi potešením, že vás spoznávam. Ďakujem za váš záujem o naše služby oddlženia fyzických osôb. Oddlžovacia poradňa Košice. Kancelária sa nachádza v Biznis centre Jantár na Jantárovej 30, poschodie piate, číslo dverí 501, kde Vás v pracovných dňoch srdečne vítame.

Za prvých 5 rokov podnikania sme prešli predajom rôznych finančných služieb ako sú predaj realít, rôzne úverové produkty, poisťovníctvo, ale aj činnosť v stavebníctve, elektroinštalácie a revízie elektrických zriadení.

O nás oddlžovacia poradňa košice
Kancelária v Košiciach

Naša spoločnosť bola založená v roku 2015. Spoločníkom spoločnosti a zároveň prvým konateľom je Mária Baloghová, funkciu druhého konateľa zastupujem osobne. Rozhodnutie založiť spoločnosť s.r.o v hlavnej miere ovplyvnilo nevýhodné postavenie živnostníkov na Slovensku.

Počas našej činnosti sme v minulosti pomohli stovkám klientom rôznymi finančnými produktmi. Rady sme rozdávali zadarmo a tak nadišiel čas skĺbiť to v jeden marketingový produkt. Vzniklo poradenstvo v oblasti oddlženia fyzických osôb. Oddlžovacia poradňa Košice. Kancelária sa nachádza v Biznis centre Jantár na Jantárovej 30, poschodie piate, číslo dverí 501, kde Vás v pracovných dňoch srdečne vítame. Objednať sa môžete Tu.

Parkovacie miesta na vyhradenom parkovisku biznis centra Jantár, ak náhodou nie je voľné, tak pri čerpacej stanici SHELL určite voľné parkovacie miesto nájdete .

Dostupnosť prostriedkami hromadnej dopravy električkou č. 3,4,7, zastávky RYBA alebo STARÁ NEMOCNICA, kancelária sa nachádza medzi nimi. Najlepšie, ak si trasu pozriete na google maps, ľahšie nás nájdete.

MOTTO:

„Zaviazali sme sa, že budeme pomáhať ľuďom v ťažkej životnej situácii, keď sa ocitli v dlhovej pasci a sami nevedia nájsť riešenie.”

Poradenstvo oddlženie fyzických osôb spočíva v analýze vašej finančnej situácie a návrh opatrení, ktoré môžete vykonať. Prvá polhodina konzultácie je zdarma, ostatné naše služby sú spoplatnené.

Cena našich služieb závisí od počtu požadovaných úkonov a zložitosti situácie. Pomôcť vám vieme s vypracovaním žiadosti o oddlženie [osobný bankrot] alebo návrhom komunikácie s veriteľmi.

Viem, že keď tieto riadky čítate určite sa Vám zíde pomoc, rada, pekné slovo. TOTO JE OBJEDNÁVKA bezplatnej konzultácie alebo nám napíšte správu na našu Fan page na Facebooku.

Citát:

„Každý deň skúmaj svoje konanie z troch hľadísk: Nebol som nedôsledný v pomoci iným? Nebol som neúprimný v styku s priateľmi? Zužitkoval som svoje vedomosti?“ —  Konfucius

Každý z nás sa môže dostať do dlhovej špirály, netreba k tomu ani tak veľa. Z osobných skúseností viem, že rada odborníka je na nezaplatenie najmä, ak sa jedná o zložité finančné situácie. Ďalším krédom našej spoločnosti je diskrétnosť.

“Naša spoločnosť” je tu pre vás, ak hľadáte informácie o oddlžení uisťujem vás že ste na správnom mieste. Ak máte chvíľku čas a trocha zvedavosti, poskytnite spätnú väzbu ako vám poslúžili tu nájdené informácie a ako môžem stránku zdokonaliť. E-mail pavol@……..com

“Pomáhame ľuďom vybrať si tak, aby čo najmenej stratili a získali čo najviac.”

V prospech kvality našich služieb je výhodné, ak si od nás vyžiadate časenku ako u lekára, vyhnete sa tak čakaním v rade. Termíny prideľujeme v polhodinových intervaloch. Prihlásiť sa môžete TU.

O nás a čo nás líši od konkurencie?

Od konkurencie sa tak trocha líšime, potvrdzujú to aj naši zákazníci, ktorí oceňujú individuálny osobný prístup. Počnúc prvým kontaktom, až po ukončenie tej ktorej služby, vás má na starosti konkrétne pridelený oddlžovací špecialista.

Komunikujete po celý čas s tou istou osobou. Nemáme bezvýznamne veľký personálny aparát, riaditeľov, asistentov, referentov, vedúcich oddelení ani ďalšie vymyslené funkcie. Čas stretnutia prispôsobíme podľa vašich požiadaviek aj mimo náš pracovný čas, viem, že máte veľa svojich povinnosti a nie stále vám vyhovujú naše otváracie hodiny.

O nás-náš tím – zoznámte sa

Onás KAOL pro s.r.o

Mária Baloghová

Konateľ spoločnosti KAOL Pro s.r.o

Oddlžovací špecialista, marketing

Telefón:+421950712790

E-mail: marika@……..com

„Vaším bankomatom je celý svet. A PIN k nemu získate svojimi skúsenosťami.“ – Carlos Slim Helu

Oddlžovací špecialista

Bc. Pavol Juhás

Konateľ spoločnosti KAOL Pro s.r.o

Oddlžovací špecialista, marketing

Telefón: +421948138432

E-mail: pavol@………com

„Čokoľvek, čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť, toho je možné dosiahnuť.“ – Napoleon Hill

Naši zákazníci v našej poradni hľadajú možnosti a rady ako sa oddlžiť, zbaviť dlhov. Ak ste sa dočítal až k týmto riadkom, s určitosťou sa vás téma zaujíma. Pripravujem pre vás zaujímavé články v blogu a nové pod stránky.

Milý návštevník našich stránok, ako tvorcu webu ma zaujímajú vaše postrehy a pripomienky. Budem nesmierne vďačný ak mi napíšete svoje pripomienky a postrehy. Ak máte svoj zaujímavý životný príbeh a chcete ho napísať a zverejniť, rád vám dám k tomu priestor.S formálnou štruktúrou blogového príspevku vám samozrejme pomôžem. Ak vás moja výzva zaujala napíšte mi e-mailom pavol@…….. predmet správy môžete: môj meno blog príspevok alebo meno pripomienky k webu.

Najlepší návštevníci našich stránok sú ktorý nám dajú spätnú väzbu, komentujú a lajkujú na sociálnych sieťach. A tých ktorý nám napíšu e-mailom priam zbožňujem. Ak neveríte spíjajte administrátorov iných webov, verte mi budú len radi. A ak zanecháte referenciu robte to len v tom prípade že ste našim klientom a boli ste s našimi službami spokojný, budem veľmi nadšený ak nás naši spokojný zákazníci ocenia.. Link na pridanie REFERENCIE.

Chcete o nás viac informácii?

Môžete sa nás pýtať radi vám odpovieme. E-mail pavol@….com

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Užite si tento blog? Prosím, šírte slovo :)

Facebook
Twitter45
Pinterest70